STAČÍ SI JEN VYBRAT

ÚŽASNÝ ZÁŽITEK PRO VAŠE DĚTI
ÚŽASNÝ ZÁŽITEK PRO VAŠE DĚTI

   VYHLÍDKOVÉ LETY PRO DĚTI

Umožněte Vašim dětem poznat svět z výšky. Ukažte jim Váš dům, domek babičky a dědečka, město ve kterém bydlí a třeba i školu. Dětem zábavnou formou vysvětlíme jak je možné, že letadlo letí a jako dárek obdrží stavebnici letadla na doma. Samozřejmostí je foto a video dokumentace z doby celého letu. Ukažme dětem, že zábava nemusí být jen počítač. Otevřme jim nový pohled na svět. Vyhlídkový let rozšíří obzory Vašich dětí.

CENA PRO 3 OSOBY:    20 MINUT LETU .....2500,-

                                         30 MINUT LETU .....3500,-

   SVATEBNÍ DAR

Vyhlídkový let je originální a přitom nádherný svatební dar. Darujte společný zážitek a krásnou vzpomínku na celý život. Vyhlídkový let můžeme naplánovat těsně před západem slunce abychom umocnili kouzlo okamžiku. Poukaz na vyhlídkové lety  obdržíte ve vkusném dárkovém balení s osobním blahopřáním. Součástí ceny je video doplněné romantickou hudbou s fotografiemi na DVD.

 CENA PRO 2 OSOBY:        20 MINUT LETU 3000,-

30 MINUT LETU 4000,-

STAŇ SE PILOTEM
STAŇ SE PILOTEM
NEZAPOMENUTELNÝ SVATEBNÍ DAR
NEZAPOMENUTELNÝ SVATEBNÍ DAR

 

PILOTEM NA ZKOUŠKU

Pro každého, komu učarovalo létání nabízíme možnost vyzkoušet si být pilotem formou zkušebního vyhlídkového letu. Vysvětlíme si principy letu, připravíme si letový plán, provedeme briefing a předletovou prohlídku dvoumístného letadla. Po vzletu v bezpečné výšce si vyzkoušíte jaké je to být PILOTEM. Součástí ceny je předletový briefing, video z letu a dárkový poukaz ve vkusném balení.  Vyhlídkový let Vám učaruje.

CENA PRO 1 OSOBU:         20 MINUT LETU 2000,-

                                             30 MINUT LETU 2500,-

                                             40 MINUT LETU 3000,-

VYHLÍDKOVÝ LET - DOKONALÝ ZÁŽITEK

VŠECHNY NAŠE VYHLÍDKOVÉ LETY JSOU ZDOKUMENTOVÁNY HD KAMEROU PRO UCHOVÁNÍ KOUZLA OKAMŽIKU.

DÁRKOVÝ POUKAZ PRO VAŠE BLÍZKÉ NA VYHLÍDKOVÝ LET

Nevíte, jak potěšit své blízké? Hledáte krásný, originální a přitom trvalý dárek? Výbornou volbou je náš DÁRKOVÝ POUKAZ NA VYHLÍDKOVÝ LET pro 1-3 osoby. Můžete svým rodičům či blízkým ukázat kraj jejich mládí, chalupu či zamilovanou vísku. Trasu vyhlídkového letu Vám pomůžeme naplánovat tak, abychom umocnili zážitek. Součásti ceny vyhlídkového letu je pořízení fotografií a videa z celého letu tak, abyste si kdykoliv mohli připomenout tuto krásnou vzpomínku.

CENA PRO 1-3 OSOBY   20 MINUT LETU   2500,-

                                         30 MINUT LETU   3500,-

                                         40 MINUT LETU   4500,-


CENA PRO 1 OSOBU VE 2 MÍSTENÉM LETADLE CESSNA 152                    20 MINUT LETU   2000,-

                                         30 MINUT LETU   2500,-

                                         40 MINUT LETU   3000,- 


JAK VŠE PROBÍHÁ?

Vyberte si z našich stránek druh vyhlídkového letu a vyplňte objednávkový formulář v sekci "KONTAKT". Obratem se Vám ozveme zpět, abychom domluvili podrobnosti vyhlídkového letu ohledně termínu, platby a způsobu předání dárkového poukazu na vyhlídkový let. Dárkové balení si můžete vyzvednout na adrese Letiště Plzeň Líně - hangár 1, nebo Vám jej předáme kdekoliv a kdykoliv dle dohody,  můžete si jej nechat poslat poštou přímo na vaší adresu. Nemáte-li mnoho času, tak Vám dárkový poukaz na vyhlídkový let zašleme obratem emailem v PDF formátu k vytištění. Vyhlídkové lety provádíme z letiště Plzeň Líně, Plzeň Letkov, nebo letiště Erpužice u Stříbra. Vyhlídkové lety provádíme celoročně s ohledem na aktuální meteo situaci. V případě nevhodného počasí se operativně domluvíme na náhradním vhodném termínu na vyhlídkový let. Platnost Poukazů je  měsíců od data úhrady poukazu. V případě nákupu poukazu "Vánoční dárek" je platnost prodloužena na 12 měsíců a vyhlídkový let si tak můžete naplánovat až s příchodem teplejšího jarního nebo letního počasí.  Ceny poukazů na vyhlídkové lety jsou uvedeny včetně DPH. Pokud se před vyhlídkovým letem, nebo v průběhu vyhlídkového letu domluvíme na delší době letu, než byla původně objednána, tak bude za každou minutu navíc účtováno Kč 60 včetně DPH/1minuta vyhlídkového letu. Vyhlídkové lety jsou vždy prováděny na letounu určenému ke komerční činnosti (specifický a přísný způsob údržby) a jsou prováděny obchodním pilotem.